Americká hypotéka bez dokládání příjmů

Říkáte si, že by pro vás byla nejvhodnější hypotéka bez dokládání příjmů? Jenomže tyto finanční produkty již v našem světě neexistují. Nejsou z hlediska financí možné. Neplatí ani žádné 100% hypotéky ani hypotéky bez dokládání příjmů, protože příjmy je nezbytné doložit v každém případě.

Poskytovatel úvěru si zkrátka musí ověřit, jestli jeho klient bude schopen úvěr splácet. Je to v souladu se zákonem a platnými předpisy, proto se tímto způsobem posuzuje bonita klienta. Ovšem není to na škodu. Vidět v tom můžete i jistá pozitiva. Pokud máte nízký příjem, či jej nemůžete dokázat nebo je nestálý, pak to nemusí být nutně tak velký problém, abychom vás odmítli. Ba právě naopak, snažíme se pomáhat i lidem v nesnázích a v nouzi, proto se zaměřujeme i na lidi, kteří mají daleko větší problémy, než jenom nízký příjem a to jsou například exekuce apod.

Peníze do kapsy bez zbytečného papírování

Americká hypotéka bez dokládání příjmů tedy není možná, jak jsme si již řekli. Samozřejmě, se budeme dívat na váš příjem, jenomže ten můžete prokázat velice snadno a rychle. Díky tomu nemusíte čekat na peníze dlouhé měsíce, ale budete mít úvěr v kapse za pár dní. Tomu říkám výhra! Bez zbytečného papírování a složitého dokazování. Postačí k tomu bohatě pár základních dokumentů, které běžně seženete nebo máte doma.

Vždy je nezbytné uvádět pravdivé informace. V prvé řadě se vyplňuje krátký dotazník. Posléze se vašimi problémy nebo radostmi budeme hlouběji zabývat. Budeme se ptát na váš příjem, na jeho dokázání, takže je dobré připravit si výpisy z účtu přibližně za půl roku. Pokud jste zaměstnanec tak také smlouvy pracovního poměru a výplatní pásky. To jsou běžné věci, které si jistě doma každý měsíc schováváte. Výpisy se dají v dnešní době elektronicky vyřešit, takže nemusíte čekat dlouhé týdny, než vám banka pošle výpis poštou. Proto se dá úvěr poskytnout velice rychle. Peníze můžete použít na cokoliv, co budete potřebovat.