Registr nemusí hrát žádnou roli

Zjistili jste, že nemáte nárok na získání hypotéku u banky? Je to z důvodu Vašich problémů se splácením, které jste měli před několika lety? Pokud jste se však od té doby poučili a nyní jste si jisti, že se splácením problém nenastane, pak určitě neváhejte a využijte hypotéky bez registru.

Jednoduchá možnost, jak získat velké množství peněz

Hypotéka je již od nepaměti úvěr, prostřednictvím kterého je možné získat velkou sumu peněz, a to třeba na stavbu nového domu či na koupi nějakého stávajícího. Abyste však tyto všechny potřebné peníze získali, musíte se vydat někdy i velmi strastiplnou cestou, která bude poseta různými nebankovními společnostmi. Ty se vám budou snažit nabídnout své finanční produkty, mezi kterými najdete jak kvalitnější, tak méně kvalitní úvěry.

Na Vás závisí jediné, a to samotný výběr. V případě, kdy chcete začít stavět co nejdříve, určitě oceníte půjčku, jejíž schválení nebudou doprovázet různé kontroly a další nepříjemnosti, které jsou známé od bank. Nebankovní společnosti totiž nejsou tak náročné na bonitu svých klientů, a proto má u nich šanci takřka každý. Stačí kontaktovat vybrané společnosti a zjistit, co Vám mohou nabídnout.

Co můžete očekávat od nebankovních společností?

  • Zdánlivě výhodné hypotéky, které ve skutečnosti nejsou ani zdaleka tak výhodné, a to například kvůli skrytým poplatkům, vysokému úroku apod.
  • Možnost získání peněz velmi rychle, bez zbytečných odkladů a také například bez nutného nahlížení do registru dlužníků
  • Některé společnosti nabízí nadstandardní možnosti splácení či nastavení úvěru, což využije především náročný klient, který chce pro sebe skutečně jen to nejlepší

Pokud si myslíte, že získat nebankovní hypotéku je složité, měli byste vědět, že to není pravda. Registry dlužníků často nehrají žádnou významnější roli, a proto se není důvodů obávat restů z minulosti.