Dostali jste se ve firmě do nesnází, ze kterých není úniku?

Máte vysoké dluhy a dlužíte, kam se podíváte? Zaměstnancům jejich mzdy, dodavatelům za suroviny a materiál, nájmy za pronájem skladů, prostor nebo jenom výdaje na veškerý provoz firmy? Nestíháte s placením a tlačí vás to ke zdi? Pak je načase udělat s tím přítrž. Možná vás zachrání nebankovní hypotéka bez registru. Má mírné podmínky a peníze může dostat jakýkoliv podnikatel nebo firma, která je opět použije do svého podnikání. Získat ji může i klient, který má záznam v registru.

Registry samozřejmě vždy hrají nějakou roli v oblasti půjčování peněz. Jenomže nejsou na škodu. Nevnímejte je jako špatné. My vám poskytneme hypotéku i v případě, že budete mít záznam v registrech, protože tyto záznamy většinou tolerujeme. Na druhou stranu Vám mohou ulehčit od úroků. Podle údajů z registru můžeme uložit i nižší úrokovou sazbu, než se běžně dává, takže na tom možná ještě vyděláte. Úroková sazba se pohybuje  běžně od 6% p.a. ale pro některé klienty se může snížit až na 3% p.a. což se každému vyplatí. Do registrů se také nahlíží proto, aby se správně nastavila úroková sazba v závislosti na vašich příjmech.

Nebankovní hypotéka bez registru je určená všem podnikatelům i firmám

Ručíte pouze svou vlastní nemovitostí. Za tu můžete dostat až 70 % její odhadní ceny. Tuto cenu určujeme my na základě fotografií, které nám dopředu pošlete, a tento návrh se provádí zdarma. Za něj nic neplatíte. Stačí vyplnit žádost a zaslat fotografie vaší nemovitosti.

Spotřebitelé tyto výhody využít nemohou, ani podnikatelé, kteří by nevrátili finance zpátky do podnikání. Je však možné vyplacení z exekucí formou tohoto úvěru. V případě, že jste se ocitli ještě v daleko horších podmínkách, pomůžeme s konsolidací půjček. My se k vám nikdy neotočíme zády. Možné je i expresní jednání, abyste měli své peníze do 24 hodin. Pokud podepíšete smlouvu, můžete mít peníze do 24 hodin. Ručíme za podobné úroky, jaké mají běžně v bankách. Získáte také garanci nízkých splátek.