Jednejte narovinu, rozhodně se to vyplatí

Nic neskrýváme a totéž čekáváme od vás. Jsme upřímní a vše říkáme otevřeně. Žádné lhaní nemá smysl, stejně tak si nebudeme na nic hrát. Jednáme spolehlivě a rychle a to díky tomu, že s námi klienti jednají narovinu. Jenom díky tomu můžeme přesně a správně spolupracovat. Sdělte nám vše narovinu bez zbytečných průtahů. Alespoň budeme moci okamžitě začít řešit vaší skutečnou situaci. Podle toho vypracujeme plán, který vám bude sedět přesně na míru, abyste se zbytečně nadále nezadlužovali. Uděláme vše proto, abyste mohli splácet a volně žít a nedostávali se zbytečně do dalších dluhových pastí.

Do registru nahlížíme, ale záznamy tolerujeme

Ve většině případů je napsáno hypotéka bez registru, to však úplně neznamená, že bychom se do nich nedívali, ale že záznamy v nich tolerujeme. Podle záznamů se určuje úroková sazba. Tento způsob sjednávání vašeho úvěru je však především výhodný pro vás, protože díky tomuto způsobu můžeme nastavit parametry tak, abyste se nedostávali do dluhových pastí, nebo abyste skončili úplně na mizině a bez domova. To si nikdo z nás nepřeje, a proto obě strany musí spolupracovat. Jakmile nahlídneme do registrů, neznamená to, že peníze nedostanete, úvěr mohou získat i lidé, kteří mají velké problémy nebo exekuce, ale akorát určíme v závislosti na vašich příjmech, kolik si můžete dovolit splácet.

Každý z nás má nárok na kvalitní život. Občas se však dostáváme do situací, u kterých se nám zdá, že z nich není úniku. Vždy se dá najít jiné východisko. I bezvýchodná situace má řešení. Nebankovní hypotéky bez registru poskytují v jakékoliv finanční tísni peníze. Návrh si můžete nechat vypracovat zdarma. Nebudete platit žádné poplatky předem ani po tom, co vám vypracujeme návrh. Hypotéky jsou od 3% p.a. pro klienty, kteří nemají záznam v registru nebo mají jenom drobný prohřešek, který se dá opomenout. Dále jsou nebankovní hypotéky pro spotřebitele nastaveny pro všechny lidi i pro ty, kteří mají záznamy a to od 6% p.a. Podnikatelé mají podobné podmínky a stejné šance na získá finančních prostředků pro svou firmu.