Dokládání příjmů je minulostí, stačí ručit nemovitostí

Pokud jste měli někdy dříve zájem o půjčku, tak bylo zcela normální, že jste museli dokládat výši všech svých příjmů. Tento postup je ale již zastaralý, setkáte se s ním pouze v bankách, kde stále musíte o sobě dávat vědět naprosto všechno, aby vám by úvěr vůbec schválen. Nenechejte si to líbit a začněte spolupracovat s nebankovní společností, která je v tomto ohledu mnohem tolerantnější a chápavější. Žádné nepříjemné dokazování příjmů, nahlížení do registrů a vyptávání, na co peníze potřebujete. Těšte se na individuální a férový přístup založený na profesionalitě, s cílem maximální spokojenosti vás, klienta. Nebankovní americké hypotéky jsou opravdu spolehlivé finanční produkty, kterým můžete plně důvěřovat a které zcela nahradí půjčky v bankách, které díky těm nebankovním rapidně ztrácejí na atraktivitě a oblibě.

Ručení se bát vůbec nemusíte

Spousta lidí znejistí, když přijde řeč na to, že za tento úvěr budete muset ručit nemovitostí. Z toho můžete mít strach pouze tehdy, když plánujete neplatit jednotlivé splátky a dělat jisté problémy. Pokud jste však řádným dlužníkem, který se snaží své pohledávky dle domluvy splatit, tak nemějte vůbec strach, ručení je v tomto případě opravdu pouhá jistota. Jakou nemovitostí lze v dnešní době tedy ručit? Co je nejčastější?

  • Rodinné domy
  • Byty, družstevní byty
  • Rekreační objekty – chaty, chalupy
  • Komerční objekty – kanceláře…

Ideální úvěr, který vám pomůže

Nebankovní hypotéku lze považovat za ideální úvěr hned z několika důvodů. Na schválení nebudete čekat déle než dvacet čtyři hodin, neprokrazujete nikomu své příjmy, dostanete stejně výhodnou úrokovou sazbu, jakou byste získali v bance, dobu splácení si upravíte podle sebe a peníze můžete využít prakticky na cokoliv. Poznejte atraktivní charakter této půjčky a využijte jí i vy.