Hypotéky bez registru

Jste podnikatel, firma či OSVČ? Potřebujete narychlo sehnat finance pro své podnikání? Nedaří se vám rozjet projekt, po kterém toužíte? V tom případě využijte možnosti hypotéky bez registru.

Tento název se v posledních letech čím dál častěji vyhledává na internetu. Ovšem právě hypotéky bez registru neznamenají, že se do registru dlužníků nenahlíží. Do registru dlužníků, ať už bankovního nebo nebankovního typu, se nahlíží vždy, aby se mohlo provést posouzení bonity klienta. Jenomže zde se nachází kámen úrazu. Banky totiž mají striktně nastavená pravidla a proto klientům se záznamem v žádném případě peníze formou půjčky nebo úvěru neposkytnou. Nebankovní možnosti jsou však v tomto případě tolerantní a jsou daleko mírnější k posuzování svých klientů a proto u nich peníze z úvěru můžete získat.

Nejedná se o spotřebitelské úvěry

Tento úvěr není spotřebitelský, a proto si jej nemohou sjednávat běžní občané. Jedná se o možnost získání hypotéky pro podnikatele a firmy. Peníze z úvěru jsou určeny pro účely podnikání. Záznam v registru nemusí být překážkou k získání úvěru. Navíc pokud nemáte záznam, může vám to prospět, protože klienty bez záznamu, nebo pouze s opravdu drobným záznamem ještě více odměňujeme a to formou nižního úroku než je běžný. Běžně se totiž klientům se záznamem poskytuje úrok 5% p.a., ovšem pokud nemáte záznam nebo máte jen malý, pak můžete získat úrok pouhé 3% p.a.

Touto formou zjišťujeme, zda jste schopni splácet. Je nezbytné posoudit, zdali jste schopni úvěr splácet. V případě, že potřebujete získat peníze téměř okamžitě, můžeme zajistit velice rychlé jednání a peníze do 24 hodin.

Doba splatnosti se pohybuje od jednoho roku na dobu třiceti let. Vyplácíme až 70% odhadní ceny nemovitosti. Zajistíme nízké splátky i velmi příznivý úrok, jako v běžné bance. V mnohých případech nevadí ani exekuce či nízké daňové přiznání. Peníze můžete použít na exekuce, konsolidaci půjček, zaplacení starých a špatných dluhů a na mnoho dalšího.