Americká hypotéka nebankovní

Mnohým z nás se zdají banky zbytečně náročné ve svých požadavcích. Co s tím ale můžeme dělat? Zřejmě nic, a proto jsou zde naštěstí jiné možnosti, kde hledat hypotéky a úvěry. Nebankovní sektor nabízí mnoho velice zajímavých možností, jak získat úvěr a navíc například bez zkoumání registrů nebo bez zbytečného papírování. Dokonce poskytují úvěry i v případech exekuce či zástavy. Podívejte se blíže na některé jejich podmínky, jistě budete velice mile překvapení.

Příjemné překvapení

Nyní přejdeme přímo na produkt americké hypotéky nebankovní. Nebankovní samozřejmě znamená, že ji poskytuje naše společnost, tedy nebankovní společnost. Nejedná se tedy o žádnou banku, a proto zde máme nastavená úplně jiná pravidla. Nezkoumáme registry, pouze se orientačně díváme na bonitu klienta, ale spíše v tom slova smyslu, abychom zjistili, jestli je schopen splácet, protože jinak se nemohou úvěry poskytovat. Ani zákon nedovoluje půjčky někomu, kdo nemá na splacení, proto potřebujeme dokázat, zdali budete schopni splácet. Ovšem co nevadí, jsou exekuce ani zástavy. Pokud vlastníte nemovitost, kterou můžete ručit, pak je vše v pořádku a hypotéku klidně můžete dostat a můžete ji použít právě na vyplacení exekucí či zástav, konsolidaci půjček, ale také na splacení jiných dluhů.

Tyto úvěry se poskytují běžným občanům, například na bydlení, začátek podnikání nebo rekonstrukci bytu. Každý z nás jistě bude znát další podobné případy. Jakmile potřebujete půjčit, obrátíte se na banku. Ty však v mnohých případech banky odmítají a v polední době mají také velmi vysoké úroky na hypotéky. Proto je zde nebankovní sektor, který tomuto systému konkuruje.

Americká hypotéka nebankovní se poskytuje firmám a podnikatelům. Peníze se vkládají do podnikání. Jedná se tedy o úvěr, ze kterého čerpáte peníze a používáte je pro své podnikání. Můžete s nimi opět zaplatit nevýhodné půjčky, splatit exekuce, zástavy či nakoupit movitý majetek. Záleží pouze na vašem podnikání a prioritách, na co potřebujete finance využít prioritně.