Nebankovní americké hypotéky

V některých případech podnikání převažuje úspěch, v jiných neúspěch. Dostali jste se i vy do špatné finanční situace? Potřebujete si půjčit, abyste mohli pokračovat ve vašem podnikání? Od toho je zde nebankovní americká hypotéka. Poskytuje se podnikatelům a firmám za účelem vložení peněz do podnikání. Můžete s nimi však udělat cokoliv, takže je možné splacení exekucí či zástav. Vymanit se můžete i z jiných dluhů, můžete s penězi zaplatit sociální a zdravotní pojištění nebo daně, můžete nakoupit movitý majetek. Musíte jenom prokázat, že budete schopni splácet. Ovšem dají se tolerovat záznamy v registrech a to jak v bankovním, tak také v nebankovním sektoru. Dají se tolerovat i nízká daňová přiznání. Ani v těchto případech, kdy si myslíte, že jste na úplném dně, nemusíte ještě zoufat, protože i tak se dá ještě získat úvěr na oživení vašeho podnikání.

Ručit můžete jakoukoliv nemovitostí. Může se jednat o pozemek, budovu, administrativní či komerční objekt, rodinný dům, chatu, chalupu, byt, i družstevní byt a mnoho dalšího. Podle potřeby zajistíme také individuální jednání.

Najdeme pro každého individuální řešení

Vše se vyřídí velice snadno a rychle. Věřte tomu, že můžete mít peníze do několika dní. Zajistíme velice nízký úrok, jako v běžné bance a také nízkou a únosnou splátku. Nepotřebujeme, abyste se dostávali do ještě větších potíží a proto se snažíme pomáhat. Vyplatíme až 70% odhadní ceny nemovitosti. Odhad provedeme sami vlastními odborníky. Stačí zaslat pár fotografií například pomocí e-mailu. Jednoduchá je také komunikace. Vše probíhá přes internet. Vyřízení je tak opravdu snadné a velice rychlé, proto nemusíte chodit neustále do banky nebo na tisíce náročných schůzek. Nebude vám to zabírat zbytečně čas a ani peníze. Neplatíte nic za předčasné splacení úvěru, ani před jeho uzavřením. Odhad provádíme pomocí vlastních zdrojů. Zdarma si také provedeme analýzu vaší bonity. Nečeká vás žádné složité papírování. Už žádný stres a nervozita, když chcete získat úvěr. Udělejte to jinak a uvidíte, jak nakonec budete spokojení.